Már egyetlen rosszul megfogalmazott mondat is elég lehet ahhoz, hogy véget vessen egy ígéretes kapcsolatnak.
Az teljesen természetes, ha izgatottan várod a másik válaszát, de a túl sok vagy túl személyes üzenetek gyakran azt a hatást érik el, hogy bizony az illető nem reagál. Összeállításunkban most megmutatjuk, melyek azok az üzik, amiket az első randi után egyáltalán nem szabadna elküldeni.
Bár ártatlannak tűnhet, de ez a kérdés hamar elárulhatja, túlságosan koncentrálsz a válaszra. Még rosszabb, ha sorozatban küldöd, hiszen így nem érdeklődésnek hat, hanem kontrollmániát és türelmetlenséget jelez. Ha valaki nem válaszol, az magáért beszél.
Egy sima „Szia, hogy vagy?” teljesen rendben van, de ha meg sem várod a választ és újabb üziket küldesz, az olyan mintha az ajtón dörömbölnél, miközben senki nem nyit ajtót. Ez nem érdeklődést, hanem idegességet mutat, ami arra utal, hogy pár óra csendet sem tudsz jól kezelni.
Na, ez az a kérdés, ami tényleg nem vezet sehova. Ezzel kvázi sarokba szorítod a másikat, magyarázatot követelsz, és ezzel követed el kvázi a legnagyobb hibát. Ez a kérdés ugyanis vádlón hangzik, kiöli a könnyedséget a beszélgetésből, ami az ismerkedés elején viszont kulcsfontosságú.
A hosszú üzenetek arról, milyen nehéz napod volt, mennyire stresszes vagy, hogy semmi nem alakul jól, lehet, őszintének tűnnek, de érzelmileg túlterhelhetik a másikat. Ha még alig ismeritek egymást, a másik fél számára ez nagyon sok lehet, és szimpátia helyett távolságtartás lesz a válasz.
Ez egyetlen randi után szinte képtelenség, szóval ez nem romantikus egyáltalán. Inkább birtoklóan hat, kicsit olyan, mintha a fejedben felépíttettél volna egy kapcsolatot, ami a valóságban még nem is létezik.
(via)
Az általad megtekinteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek az Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek. Ha szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használj szűrőprogramot!