Az idei nyár izgalmasnak ígérkezik a filmek frontján.
Az elkövetkezendő hetekben a mozik minden bizonnyal megtelnek élettel, ugyanis folyamatosan érkeznek majd a jobbnál jobb film premierek. Összeállításunkban most megmutatjuk azokat az alkotásokat, amiket már tényleg nagyon vár mindenki.
A dinoszauruszok epikus visszatérését neked is látnod kell, legalábbis akkor biztosan, ha az évek során óriási fan voltál. Az új történetben ismét a legendás szigetre kalauzolják a nézőket, oda, ahol az első Jurrasic Parkot is létrehozták. Ezúttal egy különleges tudóscsapat utazik a bolygó legveszélyesebb zónájába, ahol a rémálmokból ismert dinoszauruszok élnek.
Ha Al Pacino papi szerepe nem lenne elég ok a film megnézésére, akkor vedd hozzá azt is, hogy ez egy igaz történeten alapuló sztori, ami az USA egyik leghírhedtebb ördögűzését veszi górcső alá. Ebben a természetfeletti horrorban két különböző személyiségű papot követhetünk nyomon, akiknek a különbözőségeik ellenére egyesíteniük kell az erőiket, hogy felvegyék a harcot a gonosz ellen.
A hupikék törpikék néhány év után visszatérnek a mozivászonra. A sztori szerint miután elrabolják Törpapát, a kis kék lényeknek össze kell szedniük minden bátorságukat, és ki kell lépniük a rajfilm keretei közül.
Ha neked is óriási kedvenced volt Leslie Nielsen klasszikusa, a Csupasz pisztoly, akkor neked tutira látnod kell a Liam Neeson főszereplésével készült rebootot. A kultikus abszurditás a trailer alapján folytatódik, ha nem hiszed, akkor csekkold magad.
(via)
Az általad megtekinteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek az Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek. Ha szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használj szűrőprogramot!