Újabb hollywoodi sztárpár tett pontot a kapcsolatuk végére.
Sacha Baron Cohen és Isla Fisher egy évvel ezelőtt jelentette be, hogy 13 év után a válás mellett döntöttek. Most pedig a hivatalos jogi procedúra is lezárult, így már nem házasok. A két sztár azonban a szakítás ellenére is jó viszonyban maradt egymással.
Ezt a nyilatkozatot adták ki a válásuk véglegesítésével:
A válásunk hivatalos. Büszkék vagyunk arra, amit együtt elértünk, továbbra is nagy tiszteletben tartjuk egymást, barátok vagyunk és elkötelezetten neveljük a gyerekeinket. Továbbra is arra kérjük a médiát, hogy tartsák tiszteletben a gyerekeink magánéletét.
A pár tavaly egyébként azt is bejelentette, hogy már 2023-ban a szakítás mellett döntöttek, de a hír megosztásával vártak néhány hónapot. Egy bennfentes pedig arról nyilatkozott, hogy bár nekik is vannak nehézségeik, de viszonylag zökkenőmentesen zajlott a válásuk, mert mindketten azt akarják, hogy a gyerekeik ne sérüljenek túl sokat a szülők szakítása miatt.
Isla Fisher néhány hónappal ezelőtt így nyilatkozott a válásáról, amit élete legnehezebb időszakának nevezett:
Nagyon sokat tanultam magamról a folyamat során. Soha nem tudtam volna elképzelni, hogy a családom szétválik, de elkötelezett és szerető szülők vagyunk.
Az egykori sztárpár 2001-ben ismerkedett meg egymással, majd 9 évvel később, 2010-ben házasodtak össze. Két közös gyermekük született az évek alatt, egy fiú és egy lány, akiket továbbra is közösen nevelnek.
Az általad megtekinteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek az Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek. Ha szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használj szűrőprogramot!