Ha érdekel, mi vár rád a magánéletedben vagy a pénzügyeid terén pénteken, íme az ELLE napi horoszkópja!
Mielőtt mutatnánk a napi horoszkópot, elrejtettünk egy-egy üzenetet a legszerencsésebb csillagjegyeknek! Nézd meg őket galériánkban!
Ha egy ideje már csak a megfelelő alkalmat várod egy nagyobb vásárláshoz, beruházáshoz, eljött a te napod! Ma akár még jutányosabb áron beszerezheted azt a valamit, amit hetekkel vagy hónapokkal ezelőtt kinéztél magadnak! Micsoda évkezdés!
A partneret részéről egy kis sürgetést érezhetsz egy döntéshelyzetben. Ha úgy érzed, neked még mindig időre van szükséged, ezt jelezd felé is, hiszen így valószínűleg nem a te akaratod, hanem a stressz szavai érvényesülnek a végén majd.
Ha új ötletre van szükséged, azt ma a barátaid körében leled meg! Ne egyenesen másoktól hangzik majd el a megoldás, de engedd, hogy rávezessenek, vagy olyan úton indítsanak el, amin alapjáraton nem is gondolkodnál el!
A sok papírmunkával járó intézkedésekre talán nem ez a legmegfelelőbb nap. Ma nem vagy kifejezetten türelmes kedvedben, és ez rendben is van, de jobb, ha kerülöd az olyan szituációkat, amelyek könnyen kihozhatnak a sodrodból.
Ha valamiről nem tudod egyértelműen megállapítani, hogy jó vagy rossz ötlet-e, jobb, ha kikéred mások véleményét is. Ne félj, szeretteid nem fognak furcsa szemmel nézni rád, még ha egy banális kérdéssel is fordulsz hozzájuk, hisz azért vannak, hogy segítsenek!
Ma végre pont kerülhet egy régóta húzódó ügy végére! Ez talán nem az a befejezés, amire vágytál vagy számítottál, de a lezárás olyan megnyugvást hoz majd, hogy ezen nem fogsz sokáig csüggedni!
Aki mer, az nyer! Bár szeretsz biztonsági játékot játszani, ma fontos, hogy kicsit bátrabb legyél, és vállalj kockázatokat a siker érdekében! Hidd el, nem is kell sokat várnod arra, hogy az idő téged igazoljon.
A változás néha amilyen ijesztően hangzik, olyan nagyszerű dolgokat hoz el az ember életébe! Nem kell azonnal elzárkózni valamitől, csak azért, mert új és ismeretlen! Adj egy esélyt mindennek!
Csak az nem bukik el soha, aki nem is próbálkozik. A kudarctól való félelmed visszafog téged rengeteg dologban, pedig az új év új lehetőségeket tartogat a számodra mint karrier-, mint magánéleti szempontból. Ne bánd meg, hogy egy esélyt sem adtál a dolgoknak!
Talán ma nem vagy túl beszédes kedvedben, de nincs is ezzel semmi gond! Vannak napok, amikor a legegyszerűbb csevegés is elképesztően fárasztónak tud érződni, így jobb, ha ma inkább otthon, egyedül töltődsz fel, és előre tudatod kollégáiddal, pároddal, hogy ne várjanak hosszú órákba nyúló eszmecserét tőled.
Lehet, hogy még mindig úgy érzed, nem érett be a munkád gyümölcse, de ne add fel! Legyen szó bimbózó románcról, karrierépítésről vagy házfelújításról, tarts tovább előre, hiszen a cél már nincs messze, és a jutalom édesebb lesz, mint remélted!
Hiába vagy a szokásosnál jóval elfoglaltabb, ne a szociális életeden próbálj spórolni az időddel! Szükséged van a minőségi programokra, beszélgetésekre, akár csak fél óra erejéig is, hogy friss lendületet vigyen a napodba!
Az általad megtekinteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek az Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek. Ha szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használj szűrőprogramot!