Hidd el, pillanatok alatt kiderítheted, kinek milyen magas pontosan az EQ-ja!
Nem kell hozzá hosszú és bonyolult vizsgálat, 3 kérdésből már egyszerűen megállapítható, hogy valakinek magas, vagy éppen alacsony az érzelmi intelligenciája. Lássuk, melyik az a 3 kérdés, amelyeknek a segítségével ezt mérni lehet.
Az érzelmileg intelligens emberek mindig remekül lavíroznak a csapatmunka és az egyén teljesítménye között. Sosem tulajdonítják maguknak a sikereket, ám mindig megkövetelik benne a részüket. Nagyon fair módon nyilatkoznak másokról, és elismerik mások tehetségét.
Az érzelmileg intelligens ember sosem mondja, hogy nincs már mit tanulnia. Úgy érzi, mindig van hova fejlődnie, és mindig minden helyzetben azt nézi, hogyan hozhatja ki belőle a legtöbbet. Azok, akik alacsony EQ-val rendelkeznek, úgy tesznek, mintha már mindent tudnának, és a világ minden bölcsessége náluk lenne.
Ha valakinek magas az EQ-ja, az pontosan látja a kudarcok súlyát és jelentőségét, mégsem roppan meg azok alatt. Tudják, hogy a hibák elkerülhetetlenek, és nem érzik magukat rossz embernek, csak mert elkövetnek egyet, de ettől függetlenül tudják, hogy máskor jobban kell teljesíteni. Főnökként is ilyenek, elfogadják, ha valaki rossz lépést tesz.
Az általad megtekinteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek az Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek. Ha szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használj szűrőprogramot!