Taylor Swift és Travis Kelce vajon tényleg kimondta a boldogító igent?
Taylor Swift és a sportoló kedvese már két éve alkot egy párt. Most azonban felröppent a pletyka, hogy a boldogító igent is kimondhatták egymásnak a legnagyobb titokban. Nemrég egy esküvőn vettek részt, ahol az ő borítékukra az volt írva, hogy a Taylor és Travis Kelce.
Éppen ezért sokan azt gondolják, hogy megtörtént az esküvő, és az énekesnő felvette a kedvese nevét. Ez azonban természetesen nem megerősített információ, de a rajongók elkezdtek találgatni. Az biztos, hogy a kapcsolatuk komoly, és egymással terveznek a jövőben is.
A Page Six közzé is tette a fotót, amely elindította a pletykaáradatot.
Mint megírtuk, Taylor Swift elhatárolódott Blake Livelytól, amióta a színésznő beperelte a Velünk véget ér című film rendezőjét, Justin Baldonit szexuális zaklatásért. A Grammy-díjas énekesnő is belekeveredett az ügybe, mert napvilágot látott néhány személyes beszélgetésük az egykori barátnőjével.
Néhány napja egy bennfentes állította, hogy a világsztár képtelen megbocsátani Livelynak, és nem is reagál az üzeneteire, valamint a hívásaira sem. A színésznő azonban mindent elkövet azért, hogy a barátságuk a régi legyen.
Ezt mondta egy névtelen informátor:
Annak ellenére, hogy Taylor teljesen megszakította vele a kapcsolatot, Blake nem tette ugyanezt Taylorral. SMS-ekkel, hangüzenetekkel, sőt, még e-mailekkel is kereste őt, könyörögve, hogy helyrehozzák, ami egykor volt közöttük. Blake nem adja fel, hogy megpróbálja helyrehozni a barátságát Taylorral.
Az általad megtekinteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek az Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek. Ha szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használj szűrőprogramot!