András herceg őrizetbe vételét követően sokakban felmerült a kérdés, hol lehet most a volt felesége és gyermekei anyja, Sarah Ferguson?
Ahogyan arról itt, az ELLE oldalán is beszámoltunk február 19-én a rendőrség őrizetbe vette András volt yorki herceget, azt követően, hogy újabb részletek láttak napvilágot a Jeffrey Epsteinnel ápolt kapcsolatáról. András éppen a 66. születésnapját ünneplte a norfolki otthonában, amikor megjelent a hatóság emberi az ingatlannál. Bár a címeitől megfosztott, kegyvesztett herceget azóta kiengedték, az eljárás zajlik, sokakban pedig megfogalmazódott a kérdés: hol lehet most András volt felesége, Sarah Ferguson (Fergie), akinek szintén volt kapcsolata a néhai Epsteinnal.
A hivatalos információk szerint Fergie tartózkodási helye nem ismert, de sajtóértesülések szerint az Egyesült Arab Emírségekben „vonult háttérbe” a kialakult helyzetet követően. Az egykori yorki hercegné annak ellenére, hogy házassága zátonyra futott Andrással, közel maradt a férfihoz. A pár 1996-ban vált el, közel tíz év után, de ezt követően is szoros, baráti kapcsolatot ápoltak egymással, sőt a windsori rezidencián, a Royal Lodge-on is osztoztak.
Az utóbbi időszak azonban komoly változásokat hozott: András Sandringham-birtokon található Wood Farmba költözött (miután a Royal Lodge-ról Károly király kilakoltatta), míg Fergie állítólag külföldre utazott. Lapinformációk szerint Ferguson előbb néhány napot a francia Alpokban töltött barátok társaságában, majd a téli napsütés reményében az Egyesült Arab Emírségekbe repült. A feltételezések szerint Sarah a lánya, Eugénia hercegnő közelében tartózkodhatott, akit nemrég Dohában, Katarban láttak egy rangos művészeti vásáron. Eugénia a Hauser & Wirth galéria igazgatójaként vett részt az eseményen, így nem kizárt, hogy édesanyja is a térségben tartózkodott András őrizetbe vételének idején.
András Epsteinhez fűződő kapcsolata régóta ismert, bár a volt herceg mindig tagadta, hogy bármi törvénytelen dolgoban részt vett volna. Az elmúlt hetekben azonban újabb dokumentumok és tanúvallomások láttak napvilágot az úgynevezett „Epstein-aktákból”, ezekben András neve, sőt róla készült fotók is szerepelnek. Az pedig csak még inkább árnyalja a helyzetet, hogy a dokumentumokban Sarah Ferguson neve is felbukkan. Egész pontosan egy e-mail váltás látott napvilágot, melyben Fergie obszcén megjegyzést tett a lányára, Eugénia hercegnőre, erről részletesebben ebben a cikkünkben írtunk.
A kialakult helyzet nem csoda, hogy megviseli Fergusont, aki bennfentesek szerint egyelőre nem tudja, merre folytatja majd az életét. Informátorok szerint nem tervez Andráshoz költözni Norfolkba, de lánya, Beatrix hercegnő Cotswolds-i otthonába sem szeretne költözni. Felmerült, hogy Eugénia portugáliai rezidenciája lehet átmeneti megoldás számára, amíg új, állandó lakhelyet talál.
Az biztos, hogy a volt hercegné élete újabb fordulóponthoz érkezet. A következő hetek pedig döntőek lehetnek abban, hogy visszatér-e aktívabban a közéletbe, vagy továbbra is a háttérből figyeli az eseményeket.
(via)
Az általad megtekinteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek az Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek. Ha szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használj szűrőprogramot!