Hashtag: Coachella

Az áprilisban megrendezett Coachella fesztivál a világ egyik leghíresebb zenei eseménye és egyben a fesztiválszezon megnyitója is. No persze Kaliforniában egész évben hét ágra süt a nap, de azért jó érzés arról álmodozni, hogy lassan hozzánk is beköszönt a nyár. A fesztiválra ellátogató hírességek Instagram profiljairól szemezgettünk és már most rengeteg divat és szépség-inspirációt gyűjtöttünk. Íme, a kedvenc fotóink!

2015.04.14. 17:28
1 of 15
2 of 15
3 of 15
4 of 15
5 of 15
6 of 15
7 of 15
8 of 15
9 of 15
10 of 15
11 of 15
12 of 15
13 of 15
14 of 15
15 of 15

  2 of 15
Hashtag: Coachella

Gigi Hadid fesztiválsminkben... @gigihadid

  3 of 15
Hashtag: Coachella

...és fesztiválszettben a H&M eseményén @hm

  4 of 15
Hashtag: Coachella

Chiara Ferragni tetőtől talpig H&M-ben, de Chanel táskával bulizott @chiaraferragni

  5 of 15
Hashtag: Coachella

Alexa Chung visszatért a DJ-zéshez a Refinery29 színpadán @chungalexa

  6 of 15
Hashtag: Coachella

Daisy Lowe hatalmas puszival jutalmazza az est fellépőjét, Florence Welch-t a Florence and the Machine énekesnőjét @daisylowe

  7 of 15
Hashtag: Coachella

A Haim zenekar két tagja Harley Viera-Newton DJ-vel @harleyvnewton

  8 of 15
Hashtag: Coachella

Jena Malone virágokkal díszített ruhában @jenamalone

  9 of 15
Hashtag: Coachella

Kate Bosworth izgalmas középen fonott hajjal, Etro dzsekiben érkezett a fesztiválra @katebosworth

  10 of 15
Hashtag: Coachella

Katy Perry megint mókás mintára szavazott @katyperry

  11 of 15
Hashtag: Coachella

Josephine Skriver, Kendall Jenner és az elengedhetetlen fesztiválkiegészítők: kalap és hajpánt @kendalljenner

  12 of 15
Hashtag: Coachella

Jourdan Dunn sportos szerelésben @officialjdunn

  13 of 15
Hashtag: Coachella

Rosie Huntington-Whiteley mesés Chloé ruhát viselt @rosiehw

  14 of 15
Hashtag: Coachella

Leigh Lezark és Rachel Zoe a virágmintára szavaztak @themisshapes

  15 of 15
Hashtag: Coachella

Zoe Kravitz-nak vajon nem volt melege ebben a bundában? @zoeisabellakravitz

Fotók: Instagram

Még több
Divat